Ať už Vám tato sousloví něco říkají nebo ne, jedná se o novinku v oblasti péče o Vaše řasy. Po její aplikaci získají Vaše řasy na několik týdnů velmi krásný a rovnoměrně zaoblený tvar.

A jak se vlastně tohoto působivého detailu, který se podepíše na celé Vaší kráse, dosáhne? Tajemství spočívá v aplikaci pomocných zaoblených silikonových forem, s jejichž pomocí dojde právě k onomu rovnoměrnému zaoblení Vašich řas. Není to však vše - pouze hlavní část postupu, při níž je zapotřebí mít také trochu šikovné ženské ruce. Součástí lash liftingu je však kompletní péče o Vaše řasy. Aplikace počíná odlíčením, odmaštěním a vyčištěním řas i očního okolí. Následuje zakrytí spodních řas gelovou podložkou. Následně se umístí zaoblená silikonová forma těsně nad vrchní linii řas a po té se již řasy na tuto formu natahují. V tomto kroce se řasy natvarují a obarví - tím se ještě více zvýrazní výsledný efekt. Řasám dále mohou být aplikovány další výživné látky a výživné oleje, které mohou dodat ještě větší objem. Po aplikaci procedury se silikonové formy a gelové podložky sundají a Vy již můžete ohodnotit výsledek mého snažení.

A jak dlouho mi řasy takto vydrží? Výsledek se ztrácí postupem času spolu s přirozenou obměnou Vašich řas. Proto by Vám tato procedura měla vydržet nejméně 6 týdnů.

 

Provozovna:
Beauty Salon Daisy

Masarykovo náměstí 72
753 01 Hranice

Provozuje:
Dagmar Šeredová

Na Hrázi 1736, 753 01 Hranice
IČO: 72038250

© 2018 Beauty Salon Daisy. Všechna práva vyhrazena. Design & Marketing: MichalKnytl.cz

Search